Sistemų perdarymas iš JAV į EU

Nusipirkote automobilį iš JAV ir norite jį tinkamai paruošti registracijai? Mes jums padėsime! Ne paslaptis, jog Europos ir JAV automobilių reikalavimai skiriasi, todėl aptarkime pagrindinius:

Galinis priešrūkinis žibintas

Kai kurie automobiliai, skirti JAV rinkai, neturi galinio priešrūkinio žibinto. Šią problemą išsprendžiame sumontuodami papildomą žibintą gale, pagal reikalavimus sujungiame valdymo schemą mygtuką su indikacija. Taip pat yra galimybė idėti originalų europinį žibintą, pakeisti / sumontuoti originalų valdymo mygtuką, bei skydelyje prijungti indikacinę galinio priešrūkinio žibinto lemputę.

Posūkio signalai

Automobilių iš JAV galiniai posūkio signalai yra raudonos spalvos ir yra valdomi kartu su stabdžio signalu. Europoje jie privalo būti oranžiniai ir valdytis nepriklausomai nuo stabdžių. Be to, Europos rinkos automobiliui būtina turėti posūkio signalus, kurie būtų matomi žvelgiant į automobilį iš šono. Žibintus perdarome, elektrinę schemą pakoreguojame arba valdymo bloką perprogramuojame taip, kad atitiktų standartus. Ant priekinių automobilio sparnų arba ant šoninių galinio vaizdo veidrodėlių montuojame posūkių žibintus.

Priekiniai gabaritiniai, dienos šviesų žibintai

Automobiliai iš JAV neturi priekinių gabaritinių žibintų arba jie yra oranžinės spalvos (sidemarkers), be to, dienos šviesų žibintai, šviesų valdymo rankenėlę perjungus į gabaritų padėtį, nepritemsta. Ši problema išsprendžiama montuojant priekinius gabaritinius žibintus bei koreguojant dienos šviesų veikimo elektrinę schemą (arba programiškai).

Matavimo vienetai

JAV matų sistema skiriasi nuo Europos. Ne bėda - atliekame programinius pakeitimus. Keičiame odometro mylių rodmenis į kilometrus, temperatūros - Farenheito skalę į Celsijaus, kuro sąnaudų - mpg į l/100km.

Radijos dažniai

Taip pat pakeičiame radijos dažnius, kad "gaudytų" ir lyginius dažnius po kablelio ( pvz. 106,8MHz)

8 630 28700

autoELrem@gmail.com

Dariaus ir Girėno g. 25, Vilnius